Nagroda Ambasador Polskiej Gospodarki dla tczewskiej fabryki Flex Poland

  • 07.10.2021, 08:29
  • Wawrzyniec Mocny
Nagroda Ambasador Polskiej Gospodarki dla tczewskiej fabryki Flex Poland Flex Poland

Podziel się:

Oceń:

29 września br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbył się finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. Jednym z nagrodzonych przedsiębiorstw był Flex Poland z Tczewa.

Ambasador Polskiej Gospodarki jest konkursem ogólnopolskim, organizowanym przez Business Centre Club. Celem jego jest wyróżnianie i promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych oraz dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych.

 

W tym roku firma Flex została nagrodzona w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku. Wyróżnienie to otrzymują firmy wykazujące wysoki stopień innowacyjności, dzięki której promują polską gospodarkę poprzez ofertę nowatorskich rozwiązań.

 

- Jest mi niezmiernie miło, że nasza firma została doceniona przez kapitułę konkursu. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku, jest potwierdzeniem, że wprowadzane przez nas innowacje są nowatorskie na polskim rynku – powiedział Stanisław Motylski, Dyrektor Generalny Flex Poland. – Flex od zawsze wychodzi naprzeciw najnowszej technologii. Dzięki temu zdobywamy nowe kompetencje i stajemy się bardziej konkurencyjni. Chciałbym podkreślić, że to nasi pracownicy stoją na czele udoskonaleń w tczewskim oddziale. Ta nagroda została przyznana dzięki ich pomysłom, chęci wprowadzania zmian i ulepszania procesów w kampusie, za co serdecznie im dziękuję i gratuluję.

 

To już kolejne wyróżnienie Flex w konkursie Ambasador Polskiej Gospodarki. W 2017 r. roku firma została nagrodzona w kategorii „Najwyższa Jakość”, rok później w kategorii „Eksporter”, a w 2019 r. doceniona jako „Firma Globalna”.

 

Opr. (tomm)/Flex Poland

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe