WOT Games w Nowy Stawie. Mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy

  • 28.09.2021, 10:05
  • Źródło: WOT
WOT Games w Nowy Stawie. Mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy Konrad Sosiński/collage

Podziel się:

Oceń:

W Nowym Stawie w niedzielę 26 września odbył się piknik rodzinny, zorganizowany przez Wojska Obrony Terytorialnej pod nazwą WOT Games. Impreza odbyła się przy okazji Święta Terytorialsów i była jedyną w województwie pomorskim.

W trakcie imprezy odbyły się różnego rodzaju gry i zabawy z udziałem żołnierzy WOT. Licznie przybyła publiczność na pole koncertowe przy ul. Bema mogła delektować się żołnierską grochówką i wziąć udział w różnych ćwiczeniach sprawnościowych. Na chętnych do służby w terytorialsach czekali też rekruterzy, którzy objaśniali warunki przystąpienia. Na zakończenie tego wydarzenia ze swoim repertuarem wystąpił zespół Enej. WOT Games niewątpliwie dostarczył wielu pozytywnych wrażeń oraz przybliżył istotę działalności naszych terytorialsów.

foto: Konrad Sosiński

Źródło: WOT

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe