Bezpłatne badania serca i układu krążenia w CH Auchan w Gdańsku

  • 22.09.2021, 14:36
Bezpłatne badania serca i układu krążenia w CH Auchan w Gdańsku

Podziel się:

Oceń:

Już w sobotę 25 września od godziny 10:00 do godziny 18:00 CH Auchan zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne w naszej galerii handlowej! W specjalnej strefie w pasażu galerii handlowej będzie można bezpłatnie wykonać badania, które pozwolą ocenić stan serca i układu krążenia.

Na miejscu będzie można wykonać badania EKG, ocenę ukrwienia kończyn dolnych (ABI/ kostka-ramię), badania w kierunku boleriozy IgG/IgM (faza wczesna i późna), lipidogram, a także zmierzyć poziom glukozy we krwi, ciśnienie krwi, tętno i saturację (poziom nasycenia krwi tlenem). Obecny na miejscu lekarz oceni wyniki pod kątem ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca czy zawał i podpowie, jakie kolejne kroki należy podjąć. Z kolei dostępny podczas akcji dietetyk obliczy wskaźnik BMI i podpowie, jak zmienić zwyczaje żywieniowe, żeby poprawić stan swojego zdrowia. Każdy pacjent otrzyma ankietę medyczną z podsumowaniem wyników badań.

Akcja pt. „Zadbaj o zdrowie” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z firmą Telemedycyna Polska S.A.

Akcja odbędzie się 25 września w godzinach 10:00 – 18:00 ul. Szczęśliwa, 3, Gdańsk, 80-176 , tel. (22) 209 86 90 . Nie trzeba się wcześniej zapisywać, liczy się kolejność zgłoszeń. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

 


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe