Apel o krew dla policjanta - podziel się bezcennym darem!

  • 14.09.2021, 13:37
  • Źródło: KPP Malbork
Apel o krew dla policjanta - podziel się bezcennym darem! Policja

Podziel się:

Oceń:

W środę po raz kolejny policjanci z Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy Komendzie Powiatowej Policji w Malborku wraz Rejonowym Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża organizują zbiórkę krwi. Na parkingu malborskiej komendy stanie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym wszyscy chętni, nie tylko policjanci, będą mogli oddać krew. Tym razem szczególnie chcemy pomóc naszemu koledze asp. Piotrowi Mączyńskiemu z Opoczna, który w trakcie pełnionej służby uległ wypadkowi i pilnie potrzebuje krwi!

Z inicjatywy działającego przy malborskiej komendzie Klubu HDK, do którego należą mundurowi oraz Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Malborku w środę, 15 września br., odbędzie się akcja zbiórki krwi. Na parkingu przed komendą przy ul. Gen. de Gaulle’a 3 w Malborku zaparkuje Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Akcja zorganizowana jest nie tylko dla funkcjonariuszy.

Jutrzejsza zbiórka ma szczególne znaczenie. Nasz kolega, policjant ruchu drogowego z Opoczna, asp. Piotr Mączyński w trakcie pełnionej służby uległ wypadkowi i odniósł poważne obrażenia. Bardzo pilnie potrzebna jest krew bez względu na grupę. Zwracamy się z ogromną prośbą o oddawanie tego cennego daru ratującego życie. Każdy chętny do oddania krwi może pomóc poszkodowanemu funkcjonariuszowi. Wystarczy przy rejestracji podać imię i nazwisko oraz szpital, do którego ma trafić krew.

Wszystkich chętnych do oddania tego życiodajnego płynu i pomocy poszkodowanemu policjantowi zapraszamy do udziału w godzinach od 9.00 do 13.00.

Źródło: KPP Malbork

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe