POŻAR PIWNICY W BUDYNKU WIELORODZINNYM

  • 28.07.2021, 12:49 (aktualizacja 28.07.2021, 12:52)
  • Źródło: KP PSP Malbork
POŻAR PIWNICY W BUDYNKU WIELORODZINNYM

Podziel się:

Oceń:

W dniu 27.07.2021 r. o godz. 03:59 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Malborku przyjął zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym w Malborku przy ul. Orzeszkowej 4

Zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, 3 z JRG Malbork , 2  z OSP Stogi.

Po dojeździe do miejsca zdarzenia kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził pożar piwnicy w budynku wielorodzinnym (kamienica).

Przebieg działań : zabezpieczenie miejsca zdarzenia, rozwinięcie bojowe i podanie prądu wody z zewnątrz do pomieszczenia piwnicznego objętego pożarem, rozstawienie drabiny mechanicznej i wejście ratowników do jednego z mieszkań na trzecim piętrze budynku, ewakuacja mieszkańców, dojazd zastępów z OSP Stogi, ugaszenie pożaru, oddymienie klatki schodowej, kontrola obecności CO - brak zagrożenia, przekazanie miejsca zdarzenia, zakończenie działań i powrót do jednostek.

Czas akcji: 2 h  23min.

Liczba zastępów (ratowników): 3 zastępy z JRG Malbork (8 ), 2 zastępy Stogi  (8 ), Policja , PRM

Źródło: KP PSP Malbork

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe