Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora”

  • 09.07.2021, 09:58
  • Wawrzyniec Mocny
Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora” UM w Malborku

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek 5 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Malborku odbyło się uroczyste wręczenie nagród Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora”.

W kategorii Przyjaciel Seniora Kapituła Konkursu dokonała wyboru 14 laureatów z naszego województwa. W powiecie malborskim laureatem została Pani Maria Seibert. Zgłoszenia kandydatury do nagrody dokonała Pani Gertruda Miąc.

 

W kategorii Pracodawca Przyjazny Seniorom Kapituła Konkursu postanowiła uhonorować na pomorzu 5 laureatów. W powiecie malborskim nagrodzonym zostało Muzeum Zamkowe w Malborku na wniosek Pani Lidii Kusz. Nagrodę odebrała zastępca dyrektora MZM Pani Beata Stawarska.

 

Wręczenia nagród oraz przeczytania laudacji dokonali m.in.: Agnieszka Kapała-Sokalska – członkini Zarządu Województwa Pomorskiego oraz Marek Charzewski, burmistrz Malborka.

 

Opr. (red.)/UM w Malborku

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe