10 żaglówek trafi do Malborka w ramach projektu „Pętla Żuławska”

  • 09.07.2021, 09:43
  • Wawrzyniec Mocny
10 żaglówek trafi do Malborka w ramach projektu „Pętla Żuławska” UM w Malborku

Podziel się:

Oceń:

Malbork pozyskało 10 żaglówek, które posłużą celom edukacyjnym, a konkretnie wyszkoleniu w sztuce żeglarskiej młodzieży.

W środę, 30 czerwca br. odbyło się spotkanie z Członkiem Zarządu Województwa Pomorskiego - Józefem Sarnowskim, Dyrektorem Departamentu Edukacji i Sportu - Adamem Krawcem oraz pasjonatem i trenerem żeglarstwa - Januszem Frąckowiakiem, w związku z przystąpieniem Miasta Malborka do przedsięwzięcia strategicznego „Kompleksowe wsparcie szkół i placówek” w obszarze kształtowania kompetencji kluczowych uczniów poprzez edukację morską i żeglarską.

 

Warto przypomnieć, że w ramach projektu „Pętla Żuławska” do Malborka trafi 10 żaglówek, z których będzie korzystać młodzież szkolna w ramach zajęć z edukacji żeglarskiej.

 

Opr. (red.)/UM w Malborku

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe