Inteligentne drzwi antywłamaniowe – bezpieczeństwo Twojego domu!

  • 08.07.2021, 08:10
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Inteligentne drzwi antywłamaniowe – bezpieczeństwo Twojego domu!

Podziel się:

Oceń:

Niezależnie od tego czy mieszkasz w spokojnej czy też niespokojnej okolicy – włamanie do domu lub mieszkania może przytrafić się każdemu. Złodzieje często obserwują domowników, weryfikując kiedy i na jak długo wychodzą z domu. Szczególnie korzystną okazją dla nich jest wyjazd całej rodziny na wakacje. Jeśli chcesz odpowiednio chronić swój dom – zamontuj inteligentne drzwi antywłamaniowe.

Dlaczego warto mieć inteligentne drzwi antywłamaniowe?

Powodów na instalację inteligentnych drzwi antywłamaniowych jest wiele, ale wśród najważniejszych z nich należy wyróżnić bezpieczeństwo oraz komfort domowników. Domy i mieszkania są miejscem, w którym gromadzimy nie tylko wspomnienia, ale także istotne dokumenty oraz cenne asortymenty. Jeśli nie chcemy, by drzwi zostały sforsowane przez złodziei, a nasze miejsce zamieszkania zdemolowane i okradzione, warto skorzystać ze współczesnych osiągnięć technologicznych, czyli montażu wysokiej jakości, inteligentnych drzwi antywłamaniowych. Ich pokonanie jest utrudnione ze względu na zastosowanie szeregu zabezpieczeń oraz  przez zdalną kontrolę otwierania oraz zamykania drzwi za pomocą smartfona (aplikacja informuje domownika również o tym kiedy drzwi zostały otwarte).

Podwójne zabezpieczenia
Jak już wspomniano wcześniej – inteligentne drzwi antywłamaniowe informują domownika za każdym razem, gdy zostaną one otwarte dzięki czemu może on powiadomić policję lub poprosić sąsiadów o sprawdzenie domu w sytuacji, gdy jest on pewien, że nikt z domowników nie może przebywać w tym czasie wewnątrz budynku. Jednakże dodatkowym atutem jakie posiadają inteligentne drzwi antywłamaniowe jest wykonanie ich w wysokiej jakości materiałów – o wiele lepszych aniżeli zwykłe drzwi. W ich produkcji stosuje się połączenie estetycznie wyglądającego drewna ze stalą lub innymi, trwałymi materiałami. Ponadto są one wyposażone w odpowiednie mechanizmy takie jak na przykład zapadnie, bolce, rygle oraz elementy utrudniające wyważenie drzwi.

Kontrola udostępniania dostępu do domu
Wyjeżdżasz na wakacje i chcesz w tym czasie wynająć dom lub mieszkanie, by zyskać trochę pieniędzy? Przekazując tradycyjny klucz najemcy nigdy nie masz pewności co do tego, czy najemca będzie używał go samodzielnie, czy też przekaże osobom obcym, na których przebywanie w Twojej własności nie wyrażałeś zgody. Jednakże inteligentne drzwi pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad tym komu i w jakim zakresie umożliwiasz wejście do domu. Za pomocą aplikacji to Ty decydujesz jakie uprawnienia do wejścia ma najemca, na przykład przyznając mu status „gościa”. Wówczas nikt inny nie może – bez obecności najemcy lub przynajmniej nie posiadając jego telefonu – odwiedzić Twojej posesji, a co się z tym wiążę – zostaje ograniczone ryzyko zdemolowania lub okradzenia domu.

Inteligentne drzwi z zamkiem Tedee by Gerda wraz z montażem zamówisz w firmie Smartdoor na stronie www.Smartdoor.pl

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe