Odzyskano skuter warty 60 tys. zł. Niebawem wróci do właściciela

  • 02.07.2021, 15:57
  • redakcja
Odzyskano skuter warty 60 tys. zł. Niebawem wróci do właściciela KPP Sztum

Podziel się:

Oceń:

30 czerwca kryminalni sztumskiej jednostki odzyskali skradziony skuter wodny o wartości 60 tys. zł. Skradziona maszyna została zlokalizowana na terenach leśnych powiatu sztumskiego. Skradziony skuter został zabezpieczony i niebawem wróci do właściciela.

Policjanci Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Sztumie w wyniku pracy operacyjnej odzyskali skradziony skuter wodny o wartości 60 tys. zł. Maszyna wodna została skradziona w dniu 12 czerwca br. na terenie powiatu wejherowskiego. Kryminalni pracując nad sprawą ustalili miejsce, gdzie może znajdować się skradziony skuter. W wyniku przeszukiwania jednego z terenów leśnych powiatu sztumskiego mundurowi znaleźli i zabezpieczyli skradziony pojazd wodny. Pojazd wodny znajdował się w jednym z terenów leśnych powiatu sztumskiego.

 

W trakcie zabezpieczania skutera wodnego kryminalni zabezpieczyli ślady a technik kryminalistyki wykonał niezbędną dokumentację fotograficzną. Odzyskany skuter trafił na parking strzeżony, a niedługo wróci do jego właściciela.

 

Opr. (red.)KPP Sztum

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe