Już w ten weekend rusza Letni Jarmark Rękodzieła

  • 18.06.2021, 07:03
  • Źródło: UM Malbork
Już w ten weekend rusza Letni Jarmark Rękodzieła

Podziel się:

Oceń:

Pierwszy jarmark odbędzie się 19-20 czerwca. Opłata za wystawienie stoiska wynosi 25 zł za dzień. Sprzedaż może być prowadzona w godzinach 11.00-18.00. Każdy z zainteresowanych wystawców organizuje stoisko we właśnym zakresie, jeśli jednak nie ma takiej możliwości, Muzeum dysponuje trzema stoiskami, które mogą być wypożyczane rotacyjnie (w każdy weekend dla innego rękodzielnika).

Ogród Muzeum będzie otwarty dla mieszkańców i turystów w czasie jarmarków od strony ul. Wareckej i ul. Kościuszki. Muzeum zapewnia również dostęp do toalety i wody w budynku oraz prądu, również w ogrodzie.

Zapisy na pierwszy jarmarkowy weekend trwałydo 10 czerwca. W zgłoszeniu należało zawrzeć krótki opis wytwarzanego rękodzieła i rękodzielnika oraz zdjęcia przedmiotów, które mają zostać wystawione. Należało również załączyć zdjęcia proponowanego stoiska (namiot, parasol, stolik) lub informację o tym, że chce się je wypożyczyć. 

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe