Odwiedź targi zajęć wakacyjnych dla dzieci

  • 07.06.2021, 17:58
Odwiedź targi zajęć wakacyjnych dla dzieci

Podziel się:

Oceń:

Szukasz ciekawych pomysłów na letnie zajęcia dla dzieci? W najbliższą sobotę 12 czerwca Port Rumia Centrum Handlowe zaprasza na targi zajęć wakacyjnych, podczas których będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą lokalnych instytucji, obejrzeć pokazy tańca i Aikido oraz wziąć udział w zabawach i warsztatach kreatywnych. Wstęp wolny!

Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście. Już w najbliższą sobotę 12 czerwca Port Rumia zaprasza rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć wakacyjnych.

Od południa do godziny 17.00 będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje twórczego i aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Wśród nich będą także oferty kolonii i półkolonii dla młodych mieszkańców Rumi i okolic. Podczas sobotniego wydarzenia swoje propozycje zaprezentują takie instytucje, jak Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna Rumia, Szkoła Tańca Creativ Dance, Laboratorium Pomysłów, Psychoterapia dziecięca Anny Piotrowicz, Klub Aikido Budowork, Sportfun oraz Balonik.

Wybór zajęć ułatwią pokazy, a także zabawy i warsztaty kreatywne dla dzieci. W programie targów znajdą się między innymi pokazy tańca grupy jazzowej, Musical Dance, Tik Tok Dance, pokazy sztuk walki Aikido, a także ćwiczeń akrobatycznych.

Dodatkowo podczas sobotniego spotkania dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których stworzą m.in. kolorowe breloki oraz popularnonaukowych eksperymentach, które przybliżą prawa fizyki i chemii. Wiele radości dostarczą także zabawy z popularnymi Slime’ami.  

Sobotnie targi zajęć wakacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży. 

Targi zajęć wakacyjnych odbędą się 12 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi od godziny 12.00 do godziny 17.00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe