Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego

  • 26.04.2021, 11:00
  • Źródło: UM Malbork
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił konkurs pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego (edycja 2021)”.

W związku z powyższym Burmistrz Miasta Malbork zamierza wystąpić z wnioskiem o przyznanie dofinansowania na demontaż, utylizację i unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest pochodzący z obiektów budowlanych zlokalizowanych na terenie miasta Malbork.

Właściciele budynków mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Malborka, pokrytych wyrobami azbestowymi (eternitem), mogą zgłaszać  zamiar  przystąpienia  do  konkursu  poprzez  złożenie wniosku do dnia 17.05.2021r. do godz. 15.30 w  Urzędzie Miasta Malborka po wcześniejszym umówieniu się na wypełnienie wniosku (tel. 55 629-04-23).

Dofinansowanie zadania przez WFOŚiGW może stanowić do 70% jego kosztów kwalifikowanych. Dofinansowaniu nie podlega zakup oraz montaż pokrycia dachowego!

Wypłata środków nastąpi po rozliczeniu zadania z WFOŚiGW.

Zastrzega się, że w przypadku nie zakwalifikowania się wniosku o przyznanie dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Burmistrz Miasta Malborka może odstąpić od udzielenia dofinansowania mieszkańcom miasta Malbork.

 Zapraszamy  do składania wniosków!

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe