Trwają prace na ulicy Chrobrego

  • 16.04.2021, 09:00
  • Źródło: UM Malbork
Trwają prace na ulicy Chrobrego

Podziel się:

Oceń:

Trwa generalny remont ulicy Chrobrego. 14 kwietnia rozpoczęło się układanie nawierzchni asfaltowej na pierwszym odcinku inwestycji.

Prace wykonuje firma STRABAG Sp. z.o.o. z Pruszkowa za kwotę brutto 3.610.372.06zł
W ramach prac zostanie wymieniona nawierzchnia bitumiczna jezdni manewrowej, nawierzchnia z kostki betonowej miejsc parkingowych oraz zatoczek z rozdzieleniem miejsc postojowych, zjazdy z drogi, kostka betonowa na chodnikach oraz krawężniki betonowe.

W ramach remontu ulicy Chrobrego przebudowana zostanie kanalizacja deszczowa i fragment sieci wodociągowej. Zostanie wykonane nowe oświetlenie uliczne oraz zaplanowano nasadzenia zieleni. Jeśli prace rozpoczną się bez przeszkód, planowane zakończenie remontu to październik 2021 roku.

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe