Burmistrz Miasta Malborka zaprasza do udziału w pracach zespołu o charakterze doradczym i inicjatywnym

  • 12.04.2021, 11:00
  • Źródło: UM Malbork
Burmistrz Miasta Malborka zaprasza do udziału w pracach zespołu o charakterze…

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Miasta Malborka zaprasza do wzięcia udziału w pracach zespołu o charakterze doradczym i inicjatywnym, w którego skład wchodzą przedstawiciele organizacji pozarządowych i innych podmiotów oraz Urzędu Miasta Malborka do opracowania projektu Wieloletniego Programu Współpracy Miasta Malbork z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ze sfery pożytku publicznego na lata 2022-2025 oraz projektu Programu Współpracy Miasta Malbork z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ze sfery pożytku publicznego na rok 2022.

Do prac w zespole zaprasza po jednym przedstawicielu z danej organizacji dot. wszystkich obszarów współpracy Miasta Malborka z organizacjami pozarządowymi.
Nabór odbywa się na podstawie złożenia „FORMULARZA ZGŁOSZENIA KANDYDATA NA CZŁONKA ZESPOŁU INICJATYWNO-DORADCZEGO do opracowania projektu Wieloletniego Programu Współpracy Miasta Malbork z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ze sfery pożytku publicznego na lata 2022-2025 oraz projektu Programu Współpracy Miasta Malbork z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami ze sfery pożytku publicznego na rok 2022”. Wypełnione formularze opatrzone datą, pieczęcią oraz podpisem uprawnionych statutowo osób do reprezentowania organizacji należy w terminie do dnia 23 kwietnia 2021 r:
a) przesłać do godz. 14:30 drogą elektroniczną w formie skanu na adres e mail:
[email protected] lub,
b) dostarczyć oryginał do siedziby Urzędu Miasta Malborka, pl. Słowiański 5: Biuro Obsługi Interesanta (parter) w godzinach pracy Urzędu lub,
c) wysłać oryginał pocztą na adres: Urząd Miasta w Malborku, pl. Słowiański 5, 82-200 Malbork.

O terminie wpływu/złożenia formularza decyduje data i godz. przesłania na pocztę elektroniczną lub data wpływu do Urzędu Miasta Malborka.
Formularz dostępny jest na stronie http://www.bip.malbork.pl/ w zakładce organizacje pozarządowe → ogłoszenia lub do pobrania poniżej.

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi obostrzeniami, spotkania zespołu planowane są w formie online, dlatego też ważne jest, aby członkowie zespołu posiadali komputer z głośnikiem i mikrofonem.

 

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe