Umowa na wykonanie rewitalizacji budynku przy Placu Słowiańskim 10 podpisana

  • 07.04.2021, 13:00
  • Źródło: UM Malbork
Umowa na wykonanie rewitalizacji budynku przy Placu Słowiańskim 10 podpisana

Podziel się:

Oceń:

We wtorek 6 kwietnia 2021 r. w Urzędzie Miasta Malborka burmistrz Jan Tadeusz Wilk podpisał umowę z Panią Jolanta Schreiber, właścicielką Przedsiębiorstwa Usługowo – Handlowego BUD – EKO z Kwidzyna, które odpowiedzialne będzie za prace rewitalizacyjne budynku przy Placu Słowiańskim 10.

Prace przeprowadzone zostaną w ramach projektu „Malbork na „+” – rewitalizacja historycznego śródmieścia miasta Malborka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.1 Kompleksowe Przedsięwzięcia Rewitalizacyjne – Wsparcie Dotacyjne, Poddziałania 8.1.2 Kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne w miastach poza Obszarem Metropolitalnym Trójmiasta współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Koszt praz przewidzianych w umowie: 184 972 zł brutto
Wykonawca zobowiązuje się zakończyć inwestycję w terminie 5 miesięcy od podpisania umowy oraz zapewnia 60 miesięczny okres gwarancyjny na wykonane prace.

 

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe