Rodzinne fantazje kulinarne

  • 30.03.2021, 15:00
  • Źródło: Gmina Miłoradz
Rodzinne fantazje kulinarne

Podziel się:

Oceń:

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza do udziału w konkursie pn. “Rodzinne fantazje kulinarne”. To propozycja dla wszystkich mieszkańców gminy Miłoradz, którzy lubią gotować i chcą się pochwalić swoimi wielkanocnymi potrawami, ciastami lub deserami.

Warunkiem udziału w zabawie jest przygotowanie potraw związanych ze świętami Wielkiej Nocy. Jedna rodzina może przysłać zdjęcia maksymalnie dwóch propozycji kulinarnych. Fotografie należy dostarczyć drogą mailową na adres: [email protected] najpóźniej do północy 5 kwietnia.

– Zachęcam wszystkich mieszkańców gminy Miłoradz do udziału w konkursie. Przed nami czas przygotowań do świąt Wielkiej Nocy, a później przeżywanie ich w rodzinnym gronie. Na stołach pojawi się wiele tradycyjnych, ale też oryginalnych wersji potraw wielkanocnych. Zachęcam do podzielenia się zdjęciami i zachęcenia dzieci oraz dziadków do wspólnej zabawy – mówi Marcin Szesza, dyrektor GOKiS w Miłoradzu.

Jury powołane przez organizatora oceni wszystkie nadesłane zdjęcia i przyzna nagrody dla zdobywców trzech pierwszych miejsc. Nagrodami będą karty podarunkowe do zrealizowania w wybranych punktach handlowych. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 marca.

Źródło: Gmina Miłoradz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe