Bursztynkowe sukcesy

  • 15.03.2021, 11:27
  • Źródło: Malborskie Centrum Kultury
Bursztynkowe sukcesy

Podziel się:

Oceń:

7 marca 2021 roku odbył się kolejny festiwal on-line E-festiwal Białobrzeski Winter E-Dance 2, w którym brały udział zespoły z całej polski więc nie mogło zabraknąć zespołów z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji.

W kategorii Jazz i Modern wystąpiły Bursztynki oraz Krasnale. W kategorii modern duet, Zuzia Wasik i Ada Popławska wytańczyły – I miejsce, Mini Formacja BURSZTYNKI również modern 9-11 lat- zdobyły – I miejsce, w kategorii JAZZ-Formacja 8-11 lat-KRASNALE wytańczyły – I miejsce, oraz BURSZTYNKI 12-15 lat również w Jazzie, zdobyły – I miejsce.Olbrzymie gratulację dla grupy Krasnale, która ćwiczy dopiero 5 miesięcy i po raz trzeci znalazła się na podium i po raz trzeci na pierwszym miejscu. Warto zaznaczyć, iż maluszki otrzymały I miejsce w różnych kategoriach: I w kategorii Krakowiak, I w kategorii wiązanka świąteczna a teraz I w kategorii Jazz. Jestem bardzo dumna, iż udało mi się choć odrobinę zaszczepić miłość do tańca tym najmłodszym, jest to ciężka praca, ale dająca mi wiele radości i satysfakcji – mówi Celina Pacanowska trener i choreograf zespołów. Dziękuję rodzicom za wytrwałość ale tylko dzięki systematyczności jesteśmy w stanie podnieść poziom i wiedzę o tańcu. Dziękuję również Jackowi Suchińskiemu za pomoc, widzę z jaką pasją prowadzi zajęcia i widać też ich efekty. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję i gratuluję uczestnikom ❤ Celina Pacanowska.J. Już nie długo kolejne festiwale, a więc do pracy

Źródło: Malborskie Centrum Kultury

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe