Burmistrz apeluje do mieszkańców o dbanie o wspólną przestrzeń!

  • 12.03.2021, 09:16
  • Źródło: UM Malbork
Burmistrz apeluje do mieszkańców o dbanie o wspólną przestrzeń!

Podziel się:

Oceń:

Zgłoszenia o zniszczeniach czy nieporządku napływają ciągle. Aż serce ściska, kiedy patrzymy, jak dewastowane są miejsca, które powinny służyć wszystkim mieszkańcom. Nawet te, które zostały stworzone na Państwa wniosek, czyli z budżetu obywatelskiego, jak na przykład Piknik Park czy place zabaw.

Naprawy i prace porządkowe kosztują, a płacimy za to wszyscy. Wolałbym przeznaczyć te pieniądze na upiększenie kolejnych miejsc, abyśmy czuli się dobrze w swoim mieście. Jeśli wspólnie nie zadbamy o nasze otoczenie, to żadne patrole i żadne kamery nie uchronią od aktów wandalizmu. Nie jesteśmy w stanie postawić posterunku w każdym miejscu na 24 godziny na dobę, również nie da rady umieścić wszędzie kamer.

Dlatego zwracam się do Państwa z apelem. Zadbajmy wspólnie o miasto, o nasze najbliższe miejsca. Tak jak w domu. Bo Malbork to nasz wspólny dom!

Zleciłem wzmożone kontrole tego typu miejsc, wystosujemy również pismo do komendanta powiatowego policji z wnioskiem o kierowanie tam patroli policji.


Burmistrz Miasta Malborka
/-/ Marek Charzewski

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe