Druga edycja wystawy „Sztuka w czasach zarazy” w Porcie Rumia

  • 02.03.2021, 15:52
  • Źródło: Materiał partnera
Druga edycja wystawy „Sztuka w czasach zarazy” w Porcie Rumia

Podziel się:

Oceń:

W Porcie Rumia można oglądać kolejną edycję wystawy „Sztuka w czasach zarazy”. Tym razem na ekspozycji znajdzie się blisko 20 prac artystów z Bydgoszczy, którzy poprzez swoje dzieła wyrażają emocje związane z pandemią. Wystawa będzie dostępna do 10 marca.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan chce wspierać lokalnych artystów, którzy tworzą w trudnym czasie pandemii. Dlatego pasaż handlowy tego pomorskiego obiektu po raz kolejny zamieni się w minigalerię sztuki. Na wystawie będzie można obejrzeć blisko 20 prac wykonanych przez artystów z Bydgoszczy i okolic. Są wśród nich Justyna Jułga, Inga Harasimowicz, Adam Papke oraz Adam Nowacki.

Obrazy wykonane różnymi technikami ilustrują uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

– Wyobraźnia pozwala mi odrywać się od świata zewnętrznego, jego limitów i ograniczeń. Poczucie wolności zatem, jej panowanie nad jakością, wartością i radością mojej pracy zawodowej, nigdy, ani na chwilę, mnie nie opuściło! Życie codzienne to jednak inna sprawa! Brakuje mi spotkań z ludźmi, owego tak potrzebnego katharsis związanego z kontaktem z drugim człowiekiem, z wymianą myśli – mówi Adam Nowacki, artysta, którego prace będzie można obejrzeć na wystawie w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. 

– Chętnie organizujemy wydarzenia i wpisujemy się w akcje, które wspierają lokalnych przedsiębiorców, rzemieślników czy twórców oraz sprawiają, że nasi klienci w trakcie zakupów mogą odpocząć, poznać ciekawostki dotyczące otaczającego nas świata czy uczestniczyć w interesujących wystawach. Dlatego też zdecydowaliśmy się po raz drugi gościć w naszej przestrzeni wyjątkowych artystów – mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Wystawę „Sztuka w czasach zarazy” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi można oglądać od 24 lutego do 10 marca w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan to przyjazne miejsce zakupów dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Jego ofertę tworzy ponad 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. H&M, 4F, CCC, Smyk, drogerie – Douglas oraz Hebe, księgarnie oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się salon meblowy Agata, Leroy Merlin, Decathlon, stacja ładowania samochodów elektrycznych i stacja paliw Auchan.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest również dogodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje restauracje, kawiarnie i cukiernie, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym plac zabaw i pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać również z bezpłatnego parkingu na 1600 miejsc, w tym dla niepełnosprawnych oraz wiat rowerowych. Port Rumia jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne.

Centrum mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Powstało w 2007 roku. Obiekt ma 47 900 mkw. powierzchni handlowej. Port Rumia jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:30 – 20:00.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.portrumia.pl/ oraz mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/CentrumHandlowePortRumia/  

 

 

O NHOOD Polska:

NHOOD Polska sp. z o.o. zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej 40 tys. mkw. w 27 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Więcej informacji na www.nhood.com oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

O Ceetrus Polska:

Ceetrus Polska sp. z o.o. jest właścicielem 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 180 ha terenów inwestycyjnych. Ceetrus Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska.

Źródło: Materiał partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe