GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

  • 01.03.2021, 17:00
  • Źródło: GOKIS Stare Pole
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Podziel się:

Oceń:

Uwaga! Rusza z konkurs na Kartkę Wielkanocną!!!

PATRONAT HONOROWY - Wójt Gminy Stare Pole

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną. Wzorem poprzednich lat do konkursu zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów klas 0-III i IV -VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadpodstawowych  (mieszkańców gminy Stare Pole).

Jaką techniką powinny być wykonane kartki? Nie ograniczamy Waszej wyobraźni, dlatego technika wykonania prac jest dowolna. Na własnoręcznie przygotowane prace czekamy do dnia 23 marca 2021 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fb i stronie GOKiS w dniu 26 marca 2021 roku, zaś nagrody i wyróżnienia będą czekały na odbiór w biurze GOKiS.

Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej). Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, gdzie znajdziecie wszystkie odpowiedzi na Wasze pytania.

Życzymy kreatywności i zachęcamy do działania!

Źródło: GOKIS Stare Pole

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe