KONCERT ŻYCZEŃ

  • 01.03.2021, 13:00
  • Źródło: GOKIS Stare Pole
KONCERT ŻYCZEŃ

Podziel się:

Oceń:

Wirtualny Koncert Życzeń z okazji Dnia kobiet oraz Dnia Mężczyzn z muzyczną dedykacją!

Szanowne Panie i Szanowni Panowie, wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn, który z roku na rok zyskuje na popularności. Święto to przypada dokładnie dwa dni po Dniu Kobiet, czyli 10 marca. W tym roku z powodu pandemii nie jest możliwe zorganizowanie - wzorem lat ubiegłych - spotkania i koncertu. Organizatorzy jednak postanowili uczcić oba święta wirtualnym koncertem życzeń, który formułą będzie nawiązywał do legendarnego telewizyjnego koncertu życzeń, gdzie prowadzący koncert składali życzenia nadesłane przez widzów.

Koncert Życzeń online odbędzie się NA ŻYWO w sobotę 6 marca 2021 r. o godz. 17:00.
Transmisja na Facebook’u  i kanale YouTube GOKiS
Bezpośredni link zostanie udostępniony na stronie i Facebook’u GOKiS
www.gokisstarepole.pl
www.facebook.com/starepolegokis

Na Państwa zamówienia czekamy do 3 marca 2021 roku, które można składać osobiście w siedzibie GOKiS, telefonicznie 55 271 35 10 lub mailowo [email protected] wpisując w temacie Koncert Życzeń.

ZASADY ZAMAWIANIA ŻYCZEŃ

W zamówieniu należy podać:
– dla kogo będą życzenia (imię, nazwisko, adres - przez który rozumie się miejscowość bez dokładnego wskazania adresu zamieszkania),
– z jakiej okazji,
– kto składa życzenia,
– można również przesłać swoją treść  życzeń.

Źródło: GOKIS Stare Pole

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe