Podziel się bezcennym darem

  • 19.02.2021, 13:00
  • Źródło: KPP Malbork
Podziel się bezcennym darem

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy Komendzie Powiatowej Policji w Malborku wraz Rejonowym Oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża w przyszłą środę (24 lutego br.) organizują zbiórkę krwi. W tym dniu na parkingu malborskiej komendy stanie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym wszyscy chętni, nie tylko policjanci, będą mogli oddać krew.

Malborscy policjanci w codziennej służbie wielokrotnie są świadkami różnych zdarzeń drogowych, wypadków śmiertelnych czy sytuacji zagrażających życiu. Doskonale wiedzą,  że każda kropla krwi jest na wagę złota. Wielu z nich oddaje ją  systematycznie. Z inicjatywy działającego przy malborskiej komendzie Klubu HDK, do którego należą mundurowi oraz Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Malborku 24 lutego 2021 r. odbędzie się akcja zbiórki krwi. Na parkingu przed komendą przy ul. Gen. de Gaulle’a 3 w Malborku zaparkuje Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Akcja zorganizowana jest nie tylko dla mundurowych. Wszystkich chętnych do oddania krwi zapraszamy do udziału w godzinach od 9.00 do 13.00.  

Zachęcamy – podziel się z potrzebującymi tym bezcennym lekiem.

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe