Uczniowie I LO w Malborku po raz kolejny w etapie wojewódzkim Pomorskiej Ligi Zadaniowej!

  • 15.02.2021, 09:23
  • Źródło: Starostwo Powiatowe Malbork
Uczniowie I LO w Malborku po raz kolejny w etapie wojewódzkim Pomorskiej…

Podziel się:

Oceń:

Pomorska Liga Zadaniowa stanowi część projektu Zdolni z Pomorza i jest konkursem obejmującym swoim zasięgiem teren całego województwa pomorskiego. Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów I LO w Malborku w etapie powiatowym tego konkursu.

Weronika Skok i Paweł Nowak to laureaci odpowiednio 1. i 2. miejsca etapu powiatowego PLZ z biologii. Finalistą etapu powiatowego z chemii został Tomasz Borkowski, a Alan Bielecki otrzymał tytuł laureata 2. miejsca etapu powiatowego. Finalistami etapu powiatowego z fizyki zostali również: Paulina Machcińska oraz Konrad Warchoł. Kompetencje społeczne okazały się mocną stroną Jakuba Maruszaka i Tomasza Grochulskiego, którzy otrzymali tytuł finalisty etapu powiatowego, a laureatem 3. miejsca etapu powiatowego PLZ z kompetencji społecznych został Konrad Janusz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom uzyskanych wyników  i trzymamy kciuki za kolejny etap konkursu.!

Źródło: Starostwo Powiatowe Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe