Konsultacje "Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Miasta Malborka na rok 2021".

  • 08.01.2021, 13:00
  • Źródło: UM Malbork
Konsultacje "Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów…

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Miasta Malborka ogłosił konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Konsultacje mają na celu poznanie opinii lub uwag dotyczących projektu "Miejskiego Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Miasta Malborka na rok 2021".

Konsultacje będą trwały od 12.01.2021 r. godz. 08:00 do 14.01.2021 r. do godz. 15:30. Termin składania opinii osobiście, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną we wskazanym powyżej terminie w siedzibie Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, ul. Nowowiejskiego 48, [email protected] .
Ze szczegółami konsultacji i w/w programem można zapoznać się TUTAJ

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe