Policja zaprasza do udziału w konkursie pn. „Śnieżny dekalog”

  • 07.01.2021, 09:31
  • Źródło: KPP Malbork
Policja zaprasza do udziału w konkursie pn. „Śnieżny dekalog”

Podziel się:

Oceń:

Policja informuje, że w związku z trwaniem ferii zimowych Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji zainicjowało akcję informacyjno – edukacyjną na rzecz bezpieczeństwa na zorganizowanych terenach narciarskich pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszeniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnienie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Elementem akcji jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS pn. „Śnieżny dekalog”, organizowany przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU. W konkursie mogą wziąć udział prace wykonane indywidualnie lub zespołowo (maksymalnie do 3 osób) w dwóch kategoriach wiekowych:

a) kat. I - wiek: 5-10 lat (rysunek, fotografia),

b) kat. II - wiek: 11-16 lat (plakat, fotografia).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 5 marca 2021r. pracy konkursowej oraz wypełnionej Karty zgłoszenia podpisanej przez opiekuna prawnego na adres: Komenda Główna Policji - Biuro Prewencji, ul. Puławska 148/150, 02-624 Warszawa..

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 18 marca 2021r., jury przyzna atrakcyjne nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas ogólnopolskiego finału konkursu

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/konkurs/28400,Konkurs-plastyczno-filmowy-Stok-nie-jest-dla-balwanow.html

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe