„Kolędy wspólnej moc”

  • 28.12.2020, 11:00
  • Źródło: Malborskie Centrum Kultury
„Kolędy wspólnej moc”

Podziel się:

Oceń:

Koronawirus nie zahamował działalności studia wokalnego Balbiny pod kierunkiem Marii Seibert. Nie będzie co prawda tradycyjnego koncertu 6 stycznia jednak zespół przygotował inne świąteczne niespodzianki…

„Wraz ze Studiem Wokalnym „Balbiny” przygotowaliśmy dla Państwa świąteczną niespodziankę – dwie przepiękne płyty z kolędami pod wspólnym tytułem „Kolędy wspólnej moc”. Na pierwszej z nich znajduje się 14 kolęd i piosenek świątecznych zaśpiewanych zespołowo, natomiast na drugiej 16 solistycznych utworów w wykonaniu wokalistów z Balbinek. Premiera już w Wigilię w Radio Malbork.Chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tych płyt. Jestem bardzo dumna z moich wokalistów, którzy zaprezentowali się wspaniale. Na płycie zespołowej usłyszymy przede wszystkim najstarszy skład Balbin, jestem pewna, że będą Państwo zachwyceni. Na drugiej zaprezentuje się młodszy skład – Balbinki – w wykonaniach solistycznych. Z pewnością będzie to wspaniała pamiątka ich przygody z zespołem. To by się jednak nie udało, gdyby nie pomoc i zaangażowanie wielu osób.
Chciałam serdecznie podziękować dyrektorowi Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji za entuzjazm i zgodę na powstanie płyty pod patronatem MCKiE, Jackowi Suchińskiemu za możliwość nagrań w Radiu Malbork, ale przede wszystkim mojemu synowi Michałowi Seibert, który wykonał ogromną pracę przy nagraniu wszystkich utworów i realizacji dźwiękowej w tak krótkim czasie. To prawdziwy mistrz i wspaniały syn.

Utwory nie zabrzmiałyby tak pięknie i oryginalnie, gdyby nie znakomite aranżacje przyjaciela Balbin Adama Lemańczyka. Adam współpracuje z wieloma polskimi gwiazdami, ma wiele własnych projektów, tym bardziej jesteśmy wdzięczni i dumni, że znalazł czas dla nas.
Zrobiliśmy przy tej okazji również sesję zdjęciową zespołów, za co chciałam serdecznie podziękować Kamie Trojak.
Jest jeszcze jedna osoba, która od lat pomaga przy wszystkich projektach, teraz również byłoby ciężko, gdyby nie jej zaangażowanie a mam na myśli Kasię Fabiańską, mamę Patrycji i Michała wraz z całym Wydziałem Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą, który zawsze jest z nami, nas wspiera i promuje.

Płyty nie będą w sprzedaży, ale jeśli ktoś byłby zainteresowany, prosimy o kontakt. Mam nadzieję, że się spodobają i będą słuchane nie tylko w tym roku”.

Źródło: Malborskie Centrum Kultury

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe