POLICJANCI KONTROLUJĄ PRZESTRZEGANIE OBOSTRZEŃ W PLACÓWKACH HANDLOWYCH

  • 03.12.2020, 13:00
  • Źródło: KPP Malbork
POLICJANCI KONTROLUJĄ PRZESTRZEGANIE OBOSTRZEŃ W PLACÓWKACH HANDLOWYCH

Podziel się:

Oceń:

Od soboty weszły nowe zasady i ograniczenia, które przywróciły funkcjonowanie określonych miejsc m.in. galerii handlowych. Malborscy policjanci prowadzą działania kontrolne placówek handlowo-usługowych oraz miejsc publicznych pod kątem przestrzegania przepisów związanych z covid-19.

Funkcjonariusze z malborskiej komendy nie ustają z działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. W związku z ponownym uruchomieniem działalności galerii handlowych mundurowi prowadzą wzmożone działania prewencyjno-kontrolne w zakresie przestrzegania obowiązujących obostrzeń. Ponadto policjanci systematycznie kontrolują sklepy, targowisko miejskie oraz miejsca publiczne sprawdzając czy mieszkańcy pamiętają o używaniu maseczek i zachowaniu dystansu. Pamiętajmy, że obowiązujące ograniczenia oraz nakazy mają na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich. Osoby, które nie będą stosowały się do obecnych obostrzeń muszą liczyć się z karą, którą może być nałożenie mandatu, skierowanie wniosku do sądu o ukaranie, a także powiadomienie inspektowa sanitarnego.

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe