KONFERENCJA ONLINE- Dialog o polityce prorodzinne

  • 25.11.2020, 09:35
  • Źródło: Fundacja WIEM I UMIEM
KONFERENCJA ONLINE- Dialog o polityce prorodzinne

Podziel się:

Oceń:

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Dialog o polityce prorodzinnej na Uniwersytecie Gdańskim, która odbędzie się online w dniu 26.11.2020 w godz. 10:00-.13.30.
 
W Konferencji wezmą udział m.in. Wiceminister Barbara Socha, Pełnomocnik Rządu do Spraw Polityki Demograficznej, Wiceprezydent Miasta Gdyni Michał Guć, Wójt Gminy Smętowo Graniczne Anita Galant, Wójt Gminy Sierakowice Tadeusz Kobiela. Prowadzenie Senator VI i IX kadencji Antoni Szymański.
 
Organizator Fundacja WIEM I UMIEM we współpracy z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego i NSZZ "Solidarność" UG.
 
Celem konferencji jest naukowe, twórcze i praktyczne spojrzenie na zagadnienie polityki prorodzinnej na szczeblu państwowym i samorządowym.
Pragniemy promować pozytywne wzorce i dobre praktyki oraz szczerze dyskutować o problemach związanych z rodziną i demografią.
 
Zapraszamy do uczestnictwa, komentowania i zadawania pytań.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć jeden z poniższych linków:

 

 
Program konferencji:
Źródło: Fundacja WIEM I UMIEM

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe