Rozpoczyna się remont ul. Dąbrówki

  • 12.11.2020, 15:00
  • Źródło: UM Malbork
Rozpoczyna się remont ul. Dąbrówki

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczyna się remont ulicy Dąbrówki w Malborku, który spowoduje tymczasową zmianę organizacji ruchu na czas prowadzenia robót związanych z wykonaniem nowej nawierzchni asfaltowej, na odcinku między ulicami ul. Konopnickiej a św. Faustyny Kowalskiej. Remont zaczyna się 12 listopada br. i potrwa do 4 tygodni.

Kierowanie ruchem na drodze odbywać się będzie przy pomocy sygnalizacji świetlnej i uprawnionych sygnalistów obstawiających wszelkie skrzyżowania i ważniejsze wyjazdy. Nie wyklucza się zamknięcia ulicy na 1-2 dni na etapie prac końcowych - wylewania asfaltu.

Obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Po zakończeniu robót będzie przywracany ruch dwukierunkowy na danym odcinku ulicy. Zachęcamy kierowców do objazdów wyznaczonymi trasami.                                                                                                                         

W trakcie prac prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na obowiązujące oznakowania poziome i pionowe oraz o zachowanie ostrożności. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia, jednak modernizacja ta była długo oczekiwana i z pewnością, po jej sfinalizowaniu, poprawi bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe