Nowa jakość w Malborku. Wielkie otwarcie salonu NEONET!

  • 28.10.2020, 05:32
  • Art. sponsorowany
Nowa jakość w Malborku. Wielkie otwarcie salonu NEONET!

Podziel się:

Już w ten czwartek, 29 października, od 9 rano w Malborku wielkie otwarcie pierwszego w mieście salonu NEONET. Sieć oferuje klientom możliwość zakupów stacjonarnych, ale również zamówienia produktów za pośrednictwem sklepu internetowego neonet.pl, z opcją odbioru osobistego lub dostawą do domu.

Nowo otwarty salon NEONET w Malborku znajduje się przy ulicy Chodkiewicza 32. Ze względu na aktualne restrykcje sanitarne, mieszkańcy miasta, którzy zdecydują się na wizytę w salonie, mogą liczyć na zakupy w pełni bezpiecznych warunkach: jednocześnie do sklepu będą mogły wejść maksymalnie 22 osoby, dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk. Stworzona zostanie również specjalna strefa dla klientów oczekujących w kolejce.

W NEONET istnieje ponadto możliwość wygodnych zakupów online, z gwarancją dostawy do domu lub bezpośrednim odbiorem na miejscu. Warto podkreślić, że e-zakupy na neonet.pl zostały ostatnio docenione przez samych konsumentów ze względu na bezpieczną, szybką i profesjonalną obsługę, a sieć otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Zaufany sklep 2020”, przyznane przez serwis Ceneo.pl.

Pierwszy w mieście, duży i nowoczesny salon NEONET da mieszkańcom Malborka dostęp do ulubionych produktów RTV i AGD oraz zakupów w dogodnych warunkach. Elektromarket wyróżnia doskonała lokalizacja, szeroki wybór towarów oraz sąsiadujący ze sklepem duży parking. Wielkie otwarcie sklepu potrwa od czwartku do soboty, a dla klientów przewidziano atrakcyjne promocje. Wszystko przy zachowaniu maksymalnych środków bezpieczeństwa.

- Zarówno w czasie wielkiego otwarcia salonu, jak i później, nasi klienci w NEONET mogą czuć się bezpiecznie. Zawsze skrupulatnie stosujemy się do sanitarnych obostrzeń. Jednocześnie zachęcamy do zamawiania produktów w naszym e-sklepie. Tę formę zakupów rekomendujemy szczególnie osobom starszym. Jeśli klienci 60+ zdecydują się na wizytę w salonie, będą mieli gwarancję pierwszeństwa obsługi, według zasady, którą NEONET wprowadził we wszystkich swoich sklepach w całej Polsce – podkreśla Robert Chodziński, Regionalny Kierownik Sprzedaży.


W trosce o klientów i pracowników, NEONET zwraca się z prośbą do wszystkich odwiedzających salon przy Chodkiewicza o zachowanie minimum 1,5 metra odległości od innych oraz, w miarę możliwości, o dokonywanie płatności kartą.

Art. sponsorowany

Komentarze (0)


Pozostałe