Apel Burmistrza w sprawie sytuacji epidemiologicznej! Wizyty tylko po uprzednim umówieniu terminu!

  • 21.10.2020, 12:43
  • Źródło: UM Malbork
Apel Burmistrza w sprawie sytuacji epidemiologicznej! Wizyty tylko po…

Podziel się:

Oceń:

Sytuacja dotycząca rozprzestrzeniania się wirusa wywołującego chorobę COVID-19 rozwija się niezwykle dynamicznie. Również w powiecie malborskim ilość chorych zwiększa się z dnia na dzień w bardzo szybkim tempie. W tej sytuacji niezbędne jest podejmowanie coraz bardziej rygorystycznych środków zapewniających bezpieczeństwo mieszkańców jak również pracowników Urzędu Miasta Malborka.

W związku z tym, w trosce o zdrowie Państwa i Państwa Najbliższych, proszę o załatwianie spraw urzędowych wyłącznie:

- poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (E-PUAP),
- drogą telefoniczną,
- drogą mailową,
- drogą listową
- w biurze podawczym Urzędu Miasta Malborka.

Jednocześnie informuję, że w przypadku spraw wymagających osobistej wizyty w magistracie należy umówić się wcześniej z danym pracownikiem telefonicznie.

Informacje na temat numerów telefonów i adresów mailowych znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miasta Malborka www.urzad.malbork.pl.

W przypadku pracy Urzędu Stanu Cywilnego w jego siedzibie załatwiane będą wyłączne sprawy wymagające osobistego stawienia się, tj. rejestracja urodzeń z uznaniem, zgłoszenie zgonu oraz załatwienie formalności przedmałżeńskich.

Apeluję do wszystkich mieszkańców, aby wykazali się społeczną odpowiedzialnością za zdrowie swoje i innych i w związku z tym ograniczyli wszelkie kontakty, wyjścia oraz spotkania. To trudny czas dla nas wszystkich, jednak zachowanie środków ostrożności jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa i jego konsekwencjom.

Źródło: UM Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe