Zabezpieczone nielegalne automaty do gier i pieniądze

  • 19.10.2020, 12:00
  • Źródło: KPP Malbork
Zabezpieczone nielegalne automaty do gier i pieniądze

Podziel się:

Oceń:

Malborscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie w dwóch lokalach na terenie miasta zabezpieczyli 16 bezprawnie wykorzystywanych do celów komercyjnych automatów o wartości 192 tys. złotych oraz prawie 3 tys. gotówki z tego nielegalnego procederu. Właścicielom lokali grozi teraz wysoka kara grzywny oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

W czwartek (15 października br.) policjanci z malborskiej komendy zajmujący się przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. W ramach tych działań funkcjonariusze w dwóch lokalach na terenie Malborka zabezpieczyli   16 urządzeń, które nastawione były na zarabianie. Ponadto mundurowi przejęli  prawie 3 tys. złotych pochodzących z tego nielegalnego procederu. Maszyny służące do organizowania nielegalnych gier hazardowych  o wartości około 192 tys. złotych wraz z pieniędzmi zostały przekazane funkcjonariuszom KAS, jako dowody w prowadzonych postępowaniach.  Policjanci przypominają, że zgodnie z Ustawą o Grach Hazardowych za prowadzenie bez zezwolenia gier na automatach grozi wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leszek
Leszek 22.10.2020, 18:47
W Sztumie cały czas gramy z policjantami na automatach.

Pozostałe