W październiku poczuj się jak VIP w Designer Outlet Gdańsk

  • 15.10.2020, 20:17
  • Źródło: Materiał partnera
W październiku poczuj się jak VIP w Designer Outlet Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Każdy z nas lubi czuć się wyjątkowo, każdy lubi korzystać z unikalnych możliwości i atrakcji. Szczególnie podczas zakupów, kiedy budzi się w nas łowca okazji, doceniamy możliwość uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach. Właśnie takie odbędzie się w centrum Designer Outlet Gdańsk w terminie od 19 do 24 października. Akcja VIP Sale dla członków klubu lojalnościowego to dodatkowe zniżki w salonach partnerskich.

Jeśli poszukiwanie okazji zakupowych to dla ciebie dobra zabawa to znaczy, że wiesz czym jest smart shopping. I dobrze. Polowanie na okazje to gratka szczególnie dla wielbicieli mody, jednak tych okazji szukają już zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Już nie szturm podczas sezonowych wyprzedaży, dziś stawiamy na jakość i wyjątkowe emocje podczas zakupów. Doceniamy świetne tkaniny, doskonałe krawiectwo, mamy ulubione marki, ale warunkiem jest dobra cena i komfort kupowania. To bardzo pozytywny trend, budujący własny styl i świadomość modową.

Jednym ze sposobów na zakupy w obniżonej cenie i sprzyjającej atmosferze, w gronie tylko wybranych osób jest członkostwo w klubach lojalnościowych, które oferują poszczególne marki czy centra handlowe. Kluby takie znane są od lat, jednak czasem nie potrafimy lub nie pamiętamy, by skorzystać z ich potencjału.
A skoro lubimy czuć się wyjątkowo, być traktowani bardzo indywidualnie i korzystać z propozycji zarezerwowanych dla …wybranych, to naprawdę dobra opcja.

Zadaniem dobrze zaprojektowanych aktywności i przywilejów dla VIP jest oferowanie klientowi poczucia wyjątkowości, dostępu do ekskluzywnych wydarzeń i najlepszej oferty. To bardzo ważne czynniki budujące pozytywne emocje, a przecież zakupy, szczególnie modowe to czas przyjemności.

Centrum Designer Outlet Gdańsk dba o dobre samopoczucie swoich klientów, dlatego od 19 do 24 października centrum po raz kolejny zaprasza swoich klubowiczów na wydarzenie, które przygotowane jest z myślą tylko o nich.

VIP Sale czyli dni ze specjalnymi ofertami dla osób, które zapisały się do klubu Designer Outlet Gdańsk to ekskluzywne oferty w partnerskich salonach i sklepach. W tych dniach każdy z członków klubu otrzymuje dodatkowy rabat od już obniżonej ceny outlet na cały asortyment. Jest to nawet dodatkowe -10% lub -20% na zakupy! Jeśli dodamy do tego najlepsze marki, które co roku biorą udział w wydarzeniu, to nie tylko zwolennicy smart shopping zyskują w tym czasie możliwość skorzystania z akcji, dzięki której bieżące potrzeby czy zwyczajna zabawa modą stają się jeszcze bardziej dostępne i korzystne.

Współczesny smart shopping ma wiele twarzy. Niewątpliwie jedną z nich jest umiejętne korzystanie z najlepiej skomponowanych programów lojalnościowych dających prawdziwą wartość dodaną i odpowiedź na bardzo zindywidualizowane oczekiwania poszczególnych klientów. Ma to znaczenie szczególnie teraz, kiedy potrzeby te można dopasować do szybko zmieniającej się sytuacji i związanych z nią zachowań współczesnych konsumentów. Dlatego może warto zastanowić się nad wstąpieniem do klubu i korzystać z zakupów w jeszcze niższej cenie i tylko dla wybranych.

Zapisz się i korzystaj z wyjątkowych okazji: https://www.designeroutletgdansk.pl/aktualnosci/vip-sale/

Źródło: Materiał partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe