13 mandatów i 7 pouczeń podczas działań „TRUCK&BUS”

  • 15.10.2020, 09:49
  • Źródło: KPP Malbork
13 mandatów i 7 pouczeń podczas działań „TRUCK&BUS”

Podziel się:

Oceń:

Przez dwa dni malborscy policjanci ruchu drogowego prowadzili działania "Truck & Bus". Na drogach powiatu malborskiego mundurowi skontrolowali prawie 50 pojazdów, w tym 23 samochody ciężarowe i autobusy.

12 i 13 października malborska drogówka przeprowadziła działania pod nazwą "Truck & Bus". Mundurowi szczególnie bacznie przyjrzeli się kierowcom autobusów i samochodów ciężarowych. Stróże prawa skontrolowali łącznie 46 pojazdów, w tym 23 samochody ciężarowe i autobusy. W trakcie prowadzonych działań policjanci zakwestionowali stan techniczny 9 pojazdów, które nie odpowiadały wymaganiom, a 6 samochodów nie zostało dopuszczonych do dalszej drogi. W 8 przypadkach zatrzymano dowody rejestracyjne. W czasie prowadzonych działań mundurowi ujawnili 2 przekroczenia prędkości w tym jedno dotyczyło samochodu ciężarowego.

W trakcie przeprowadzonej akcji policjanci za ujawnione wykroczenia nałożyli na kierujących 13 mandatów i 7 pouczeń.

Źródło: KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe