PIKNIK RODZINNY W FORD GOŁĘBIEWSKI 28-30.08 PRZYJDŹ NA DNI OTWARTE I SKORZYSTAJ Z POWAKACYJNEJ WYPRZEDAŻY

  • 25.08.2020, 20:20
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
PIKNIK RODZINNY W FORD GOŁĘBIEWSKI 28-30.08  PRZYJDŹ NA DNI OTWARTE I SKORZYSTAJ Z POWAKACYJNEJ WYPRZEDAŻY

Podziel się:

Już w najbliższy weekend (28-30.08) Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki Gołębiewski zaprasza na Dni Otwarte. Z tej okazji dla klientów zostały przygotowane wyjątkowe oferty– między innymi specjalne obniżone ceny na nowe samochody oraz atrakcyjne finansowanie. Dla tych, którzy zostawią swój samochód w rozliczeniu czekają dodatkowe rabaty.

Podczas Dni Otwartych na terenie salonu w Elblągu przy ulicy Żuławskiej 19, odbędzie się również Piknik Rodzinny. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. alkogogle, które służą do demonstracji upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu, refleksomierz  czyli ćwiczenie sprawdzające refleks człowieka – czas reakcji na bodziec oraz dmuchane zjeżdżalnie. Oprócz tego będzie można skorzystać z zaplecza gastronomicznego, za które odpowiedzialna będzie restauracja Pasta&Pizza House oraz wykonać darmowy pomiar składu masy ciała dzięki uprzejmości siłowni Premium Fitness&Gym. Przewidziane są również konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.

Dodatkowo z okazji powakacyjnej wyprzedaży, do końca tygodnia na profilu Ford Gołębiewski na Facebooku  trwa konkurs, w którym główną nagrodą jest nowy Ford KUGA na weekend, z pełnym bakiem paliwa.

Nie pozwól, aby taka okazja przejechała Ci koło nosa!

Gołębiewski
Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki
ul. Żuławska 19
82-300 Elbląg
T: 692 430 302

http://www.golebiewski.com.pl/

Źródło: Artykuł sponsorowany


Pozostałe