„Dobry Start”. Przypominamy o złożeniu wniosku

  • 05.08.2020, 12:48
  • Źródło: PUW Gdańsk
„Dobry Start”. Przypominamy o złożeniu wniosku

Podziel się:

Oceń:

Wnioski w ramach programu Dobry Start (300 zł jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny) przyjmowane są od lipca. Tym, którzy jeszcze tego nie zrobili przypominamy, że wnioski można składać przez stronę empatia.mpips.gov.pl, portal PUE Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz za pośrednictwem kanałów bankowości elektronicznej. A od początku sierpnia także w formie tradycyjnej, papierowej.

Ze względu na sytuację związaną z epidemią koronawirusa zachęcamy do korzystania z elektronicznej drogi składania wniosków. To nie tylko szybkość i wygoda, ale przede wszystkim wyraz troski nasze wspólne bezpieczeństwo w obliczu pandemii COVID-19.

Wniosek może złożyć matka, ojciec, opiekun prawny dziecka lub opiekun faktyczny dziecka (opiekun faktyczny to osoba faktycznie sprawująca opiekę nad dzieckiem, która wystąpiła do sądu opiekuńczego o przysposobienie dziecka).

Wnioski można składać do 30 listopada.

 

Źródło: PUW Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe