List Starosty Malborskiego do Maturzystów

  • 08.06.2020, 23:33
  • Źródło: Starosta Malborski
List Starosty Malborskiego do Maturzystów

Podziel się:

Oceń:

Drodzy Abiturienci,

Dzisiaj macie szansę na przekroczenie kolejnego progu w edukacji, przygotowując się do podjęcia ważnych ról społecznych w przyszłości. Egzamin dojrzałości to ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka.

Życzę Wam bardzo dobrych wyników na maturze. Przebiega ona w nieoczekiwanych okolicznościach związanych z pandemią. Wierzę jednak, że spełnią się Wasze oczekiwane nadzieje i marzenia. Życzę pogody ducha i optymizmu, że osiągnięcie wyznaczone już cele, co do przyszłych studiów czy pracy zawodowej.

Wiem, że możecie liczyć na pomoc i wsparcie swoich wychowawców, nauczycieli i rodziców oraz dyrektora szkoły, za co serdecznie im dziękuję.

 

Z wyrazami szacunku

Mirosław Czapla

 

Malbork, dnia 8 czerwca 2020 roku

Źródło: Starosta Malborski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe