Interwencja straży. Dachowanie Audi, 4 osoby poszkodowane

  • 26.05.2020, 21:33
  • Źródło: Straż.gov
Interwencja straży. Dachowanie Audi, 4 osoby poszkodowane

Podziel się:

Oceń:

W miniony czwartek 21 maja br. w godzinach popołudniowych, na drodze powiatowej w miejscowości Szawałd z nieznanych przyczyn dachował samochód osobowy Audi. Poszkodowane zostały 4 osoby - w tym 3 mężczyzn i kobieta, która znajdowała się poza pojazdem, przytomni z lekkimi obrażeniami ciała.

Po dojeździe zastępów z JRG z Malborka zauważono samochód osobowy AUDI po dachowaniu na drodze powiatowej. Auto leżało na dachu blokując jeden pas ruchu. Osoby poszkodowane były przytomne, z lekkimi obrażeniami ciała. Droga byłą nieprzejezdna.

 

Strażacy natychmiast przystąpili do zabezpieczenie miejsca zdarzenia. Odłączono akumulator, udzielono pomocy medycznej poszkodowanym oraz udzielono wsparcia psychicznego. U kobiety zatamowano krwotok, założono kołnierz, wykonano badanie fizykalne. U jednego z mężczyzn opatrzono rany dłoni. W akcji brał też zastępy OSP Szawałd i OSP Lasowice Wielkie. Poszkodowaną kobietę i mężczyznę przewieziono do szpitala karetką Zespołu Ratownictwa Medycznego. Policyjny technik wykonał prace zabezpieczające. Strażacy po usunięcie auta na pobocze drogi wykonali sorpcję i neutralizację płynów eksploatacyjnych, które rozlały się po jezdni. Auto został zabrane na parking policyjny. W akcji, która trwała prawie dwie godziny udział brały: 2 zastępy z JRG Malbork. 1 zastęp z OSP Lasowice Wlk. i 1 zastęp z OSP Szawałd.

 

Źródło: Straż.gov

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe