Wspólnie pomagajmy potrzebującym – zbiórka na rzecz Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio

  • 26.05.2020, 21:15
  • Źródło: Dziennik Pomorza
Wspólnie pomagajmy potrzebującym – zbiórka na rzecz Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio

Podziel się:

Oceń:

Ostatnie tygodnie to czas, który wymaga od nas uważności na potrzeby innych i solidarności. Dlatego w ramach akcji #dobrysąsiad Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zachęca do wsparcia podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która potrwa od 25 maja do 15 czerwca.

Puckie Hospicjum stacjonarne tworzy zespół współpracowników, wolontariuszy, przyjaciół i darczyńców. Działając w oparciu o wspólne wartości oraz cele, od ponad 10 lat wspierają chorych i ich bliskich w ostatniej drodze życia. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk w ramach akcji #dobrysąsiad organizuje zbiórkę darów rzeczowych, które będą służyć podopiecznym Puckiego Hospicjum.

Od soboty 23 maja do 15 czerwca w pasażu Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będzie dostępna specjalna skrzynia, gdzie będzie można umieszczać artykuły najbardziej potrzebne podopiecznym Puckiego Hospicjum. Wśród nich są: prześcieradła bawełniane z gumką o wymiarach 120x200 cm, pianki do mycia, żele do golenia, dezodoranty damskie i męskie w formie aerozoli, myjki jednorazowe niepodfoliowane oraz jednorazowe podkłady higieniczne.

– Centrum Handlowe Auchan Gdańsk to miejsce otwarte na lokalne społeczności. Ostatnie tygodnie nauczyły nas, że współpraca i wzajemna życzliwość mają olbrzymią moc. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio, które tak wiele robi, by wnieść radość w życie chorych. Wspólnie pomóżmy potrzebującym – mówi Monika Brandeburg, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Dary dla Puckiego Hospicjum można przynosić do 15 czerwca do Centrum Handlowego Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00.

 

Źródło: Dziennik Pomorza

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe