Od 18 maja czynna kasa Urzędu Miejskiego i ponownie uruchomiona Strefa Płatnego Parkowania

  • 18.05.2020, 14:36
  • Źródło: UM w Malborku
Od 18 maja czynna kasa Urzędu Miejskiego i ponownie uruchomiona Strefa Płatnego Parkowania Foto: archiwum

Podziel się:

Oceń:

Od 18 maja będzie otwarta w ograniczonym zakresie kasa Urzędu Miasta w Malborku. Również od poniedziałku miejskie parkingi będą funkcjonować w normalnym trybie, przywrócone zostaną opłaty i kontrole w obszarach płatnego parkowania w Malborku, które z powodu epidemii koronawirusa były zawieszone od połowy marca.

Kasa czynna

Uprzejmie prosimy wszystkich mieszkańców o zastosowanie się do wytycznych związanych z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Obowiązuje bezwzględna zasada wcześniejszej rejestracji na konkretny dzień i godzinę pod numerem telefonu: 55 629 04 41, Urząd prosi o punktualne przybycie (najlepiej 5 minut przed umówioną godziną).

Kasa czynna w godzinach: poniedziałek, wtorek, czwartek: 8:30 – 14:00środa: 8:30 – 16:00piątek: 8:30 -13:00Wszystkie osoby przychodzące do kasy zobowiązane są do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos oraz dezynfekowania rąk płynem dostępnym przy wejściu do Urzędu. Jednocześnie zachęcamy do płacenia należności przelewami a dopiero w ostateczności w kasie, najlepiej kartą płatniczą. Konto bankowe: Bank PKO BP SA 21 1020 1811 0000 0102 0339 9607Opłaty dotyczą: podatku od nieruchomości, podatku od środków transportowych, podatku rolnego, wieczystego użytkowania gruntów, dzierżawy gruntów, sprzedaży nieruchomości, opłaty śmieciowe oraz koncesji alkoholowej, której termin płatności upływa 31 maja.

Do Urzędu Miasta wejście odbywa się przez główne drzwi budynku. Osoby z trudnością w poruszaniu się, chcące skorzystać z windy, proszone są o zgłoszenie takiej potrzeby podczas rejestracji, wówczas będą miały możliwość wjazdu lub wejścia od strony dziedzińca. Przypominamy, iż kontakt z pozostałymi Wydziałami Urzędu jest możliwy za pośrednictwem telefonu lub e-maila w standardowych godzinach otwarcia Urzędu.

Parkomaty uruchomione

Parkomaty będą regularnie i dokładnie odkażane przez miejskie służby. Przypominamy iż w miejskich parkomatach opłaty można uiszczać gotówką lub bezgotówkowo za pomocą aplikacji moBiLET i ePark. Stawki opłat za parkowanie pozostają bez zmian, czyli za pierwsze pół godziny opłata wynosi 50 groszy i za każdą następną godzinę 1 zł.

 

Źródło: UM w Malborku

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe