Paweł Dziwosz otrzymał zaszczytny tytuł „Samorządowca Roku 2019”

  • 12.05.2020, 17:11
  • Źródło: Gazeta Malborska
Paweł Dziwosz otrzymał zaszczytny tytuł „Samorządowca Roku 2019”

Podziel się:

Oceń:

Paweł Dziwosz, przewodniczący Rady Miejskiej w Malborku, w miniony piątek 8 maja br. odebrał dyplom z tytułem "Samorządowiec Roku 2019" w ogólnopolskim plebiscycie organizowanym przez Portal Samorządowy.

W obecnej edycji plebiscytu Portalu Samorządowego, po raz pierwszy internauci wybrali tzw. Superradę. Znalazło się w niej dziesięciu radnych różnych szczebli, którzy legitymowali się największą popularnością. Każdy z nich otrzyma równorzędny tytuł Radny Roku 2019.

Do składu Superrady 2019 wybrani zostali:

Maria Wąsowicz - radna Gminy Krościenko nad Dunajcem
Bogusław Waksmundzki - radny Powiatu Nowotarskiego
Wacław Kijanka - radny Gminy Rokietnica
Krzysztof Osmoła - radny Gminy Grybów
Marcin Sobczak - radny miejski w Bełżycach
Krystian Maćkowiak - radny miejski w Lesznie
Jarosław Szczerba - radny miejski w Mielcu
Paweł Dziwosz - przewodniczący Rady Miasta Malborka
Bolesław Kosior - radny miejski Krakowa
Zbigniew De-Mezer - radny miejski Suwałk

 

Paweł Dziwosz na swoim fb podziękował wszystkim, którzy oddali na niego swoje głosy: „to dzięki Waszemu poparciu! Ta nagroda jest dla Was! Być w TOP 10 w Polsce to super wyróżnienie! Dziękuję z całego serca i działamy dalej”.

 

Paweł Dziwosz, radny Miasta Malborka. Jest rodowitym Malborczykiem, z wykształcenia inżynier. Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (Wydział Zarządzania i Inżynierii w Malborku) oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył dwa kierunki studiów podyplomowych (Prawo Pracy i BHP). Na co dzień pracuje w Gdańsku, kieruje dużą organizacją związkową. Reprezentuje pracowników na szczeblu zakładowym, regionalnym, branżowym oraz europejskim. W malborskiej Radzie Miasta pełni funkcję przewodniczącego rady. Członek Rady Nadzorczej Malborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Uczestniczy w pracach Malborskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Poza pracą uprawia sport - bieganie. Jego pasją od dawna są góry - na każdy szczyt zabiera ze sobą flagę Malborka.

Źródło: Gazeta Malborska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe