XVIII Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie

  • 17.01.2020, 10:30
  • Źródło: KPP Malbork
XVIII Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie KPP Malbork

Podziel się:

Oceń:

W środę w Nowym Stawie na terenie hali sportowej nowostawskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn dzieci z terenu miasta i gminy Nowy Staw. Oprócz nagród dla zwycięzców, Komendant każdemu uczestnikowi turnieju wręczył pamiątkowy upominek.

W środę 15 stycznia 2020 roku w Nowym Stawie odbył Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie. Impreza ta corocznie współorganizowana przez nowostawskich policjantów stała się już tradycją ferii zimowych w tym rejonie. Wczorajsza edycja miała miejsce po raz 18. W rozgrywkach udział wzięło 7 drużyn, składających się z 24 zawodników i 3 zawodniczek. 

Zwycięzcą turnieju została drużyna JEDEN DWA TRZY, drugie miejsce zajął zespół HURAGAN LASKI, a trzecie zdobył REAL MYSZEWO. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł Fabianowi Jurczak, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Alan Opałka, a najlepszym zawodnikiem Alan Koryciński. Puchary dla zwycięzców i nagrody indywidualne zostały wręczone przez Komendanta Komisariatu Policji w Nowym Stawie asp. szt. Leszka Topór. Oprócz nagród dla zwycięzców Komendant wręczył każdemu uczestnikowi mały upominek.

Źródło: KPP Malbork

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe