Świąteczne spotkanie mieszkańców w Miłoradzu

  • 01.12.2019, 19:25
  • Źródło: GOKiS Miłoradz
Świąteczne spotkanie mieszkańców w Miłoradzu

Podziel się:

Oceń:

Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Świąteczne Spotkanie Mieszkańców, które odbędzie się w niedzielę 8 grudnia br. o godz. 15:00 na Terenie Rekreacyjnym w Miłoradzu

W programie zaplanowano m.in. uroczyste odpalenie choinki gminnej, wizytę św. Mikołaja w towarzystwie śnieżynek oraz liczne występy dzieci i młodzieży z lokalnych szkół. Dla uczestników świątecznego pikniku w zimowym repertuarze zaprezentuje się również gość specjalny wokalista  Paweł Marchel. Chętni będą mogli zakupić także ozdoby świąteczne przygotowane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy.  Dodatkowo na mieszkańców czekał będzie gorący świąteczny barszcz, a na najmłodszych rozgrzewająca czekolada. Nie zabraknie także życzeń dla mieszkańców od przedstawicieli samorządu oraz wspólnego dzielenia się opłatkiem.  

Poczujmy RAZEM magię nadchodzących Świąt! Serdecznie zapraszamy!  

 

Źródło: GOKiS Miłoradz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe