Biegli, świętując

  • 14.11.2019, 11:42
  • opr. red.
Biegli, świętując fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

MALBORK 11 listopada ulicami Malborka przebiegli uczestnicy XXIX Biegu Niepodległości, świętując tym samym 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Impreza, zorganizowana przez malborski Ośrodek Sportu i Rekreacji, wpisywała się w obchody narodowego święta w naszym mieście.

Rzesze uczestników startowały spod siedziby ZSP 4 przy pl. Narutowicza, gdzie jednocześnie była meta biegu. Pierwsi, w samo południe, wystartowali uczniowie w ramach biegów szkolnych. Bieg główny, na trasie 10 km, ruszył dwie godziny po nich. Uczestnicy przemierzyli trasę: pl. Narutowicza, ul. Parkowa, Sportowa, Toruńska, Wiosenna, Wołyńska, Łąkowa, Parkowa. Na każdego, kto dobiegł do mety czekał pamiątkowy medal, wręczany przez burmistrza Malborka, Marka Charzewskiego, który wraz z Dowódcą. 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku płk. pil. mgr inż. Mirosławem Zimą, sprawował patronat nad imprezą.

fot. Tomasz Sułkowski

opr. red.

Zdjęcia (12)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe