Maszerujemy po zdrowie...

  • 04.10.2019, 09:19
  • Tekst i zdjęcia: SOSW Malbork
Maszerujemy po zdrowie...

Podziel się:

Oceń:

23 września br. ruszyła kolejna, piąta już edycja Europejskiego Tygodnia Sportu w Polsce. Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą na celu promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie.

Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Malborku po raz trzeci wziął udział w tym przedsięwzięciu. Pod hasłem „Marsz po zdrowie” uczniowie wraz z nauczycielami oraz rodzicami odbyli marsz Nordic Walking połączony z wędrówką pieszą pokonując prawie 8 km. Wysiłek fizyczny zakończony został wspólnym grillem, grami i zabawami ruchowymi. Zmęczeni, ale dumni z siebie wróciliśmy do szkoły i już planujemy przyłączyć się do akcji w przyszłym roku szkolnym.

Tekst i zdjęcia: SOSW Malbork

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe