Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

  • 11.09.2019, 09:16
  • Informacja: PSP w Malborku
Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

W dniu 7 września 2019 r. (sobota) w godz. 10.30 – 15.30 Mieszkańcy mieli możliwość odwiedzenia Strażnicy KP PSP w Malborku.

W tym dniu można było dowiedzieć się jak przebiega codzienna służba w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Malborku, jakimi pojazdami i wyposażeniem dysponują strażacy, nauczyć się udzielać pierwszej pomocy, zrozumieć zjawisko pożaru, ubrać strażacki hełm, ubranie bojowe oraz wiele , wiele innych ciekawostek. Strażacy bowiem przygotowali dla swoich gości cały szereg atrakcji. Zorganizowano ponadto 8 „stacji” tematycznych, a za zaliczenie przynajmniej 4 z 8 stacji otrzymywało się dyplom. Poniżej zamieszczamy wykaz tych stacji.

fot. T. Sułkowski

Informacja: PSP w Malborku

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe