Nowa wystawa w „Novej”

  • 30.08.2019, 07:00
  • (opr. red. fot. T. Sułkowski)
Nowa wystawa w „Novej” fot. Tomasz Sułkowski

Podziel się:

Oceń:

MALBORK W Nova Galeria Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji otwarto 21 sierpnia nową wystawę „Sztukofrenia Pędzloidalna”. Można na niej obejrzeć dzieła dwojga artystów: Joanny Budzyńskiej Sycz i Adama Remlajna.

Joanna Budzyńskajest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Urodzona w Tczewie artystka mieszka na stałe w Malborku. Uczestniczyła w wystawach krajowych i zagranicznych, m.in. w Gdańsku, Dzierzgoniu, Sztumie, Tczewie, Krakowie, a także w Paita (Peru), Coimbra (Portugalia), Frederikshavn (Dania).

Adam Remlajn to artysta-samouk, który, jak sam powiada, „nie umie malować, ale to lubi”. Od lat pozostaje pod wrażeniem malarstwa surrealisty Salvadora Dali.

Wystawę można oglądać w Galerii Nova(budynek Szpitala Jerozolimskiego) do 6 września br. w godzinach 8:00-16:00.

(opr. red. fot. T. Sułkowski)

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe