Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” w powiecie malborskim

  • 15.07.2019, 06:22
  • Żródło: KPP w Malborku
Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” w powiecie malborskim

Podziel się:

Oceń:

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną, odwiedziła dzieci spędzające wolny czas w jednym z ośrodków wczasowych na terenie powiatu malborskiego. Podczas spotkania funkcjonariuszka rozmawiała z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania podczas wakacji, zwłaszcza nad wodą.

Wczoraj w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjantka z malborskiej komendy zajmująca się profilaktyką społeczną odwiedziła dzieci spędzające wolny czas w ośrodku Jeziorna Osada w Gnojewie.  Podczas spotkania funkcjonariuszka rozmawiała o bezpieczeństwie podczas wakacji z 30 dziećmi, które przyjechały na wypoczynek  z Ołtarzewa. Mundurowa szczególnie skupiła się na przekazaniu uczestnikom jakie zachowania są bezpieczne dla osób przebywających w wodzie lub nad wodą. Dzieciaki zapoznały się z oznaczeniami na kąpieliskach oraz z rodzajami flag wywieszanych przez ratowników, a także co należy zrobić, gdy zgubimy się na plaży. Funkcjonariuszka przypominała o tym, aby nie wchodzić do wody rozgrzanym ani od razu po posiłku. Policjantka zwróciła również uwagę na bezpieczeństwo podczas zabaw na placach oraz  na drodze.  Dzieci chętnie  uczestniczyły w pogadance i opowiadały o swoich doświadczeniach.

Źródło: KPP w Malborku

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe