Środa, 16.10.2019

Uwaga. Od 10 lipca Zmiana organizacji ruchu

  • 11.07.2019, 09:11
  • Żródło: UM Malbork
Uwaga.  Od 10 lipca Zmiana organizacji ruchu
Podziel się:
Oceń:
Budowa sieci wodociągowej oraz remont nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Żeromskiego powodują konieczność jego zamknięcia. W czasie budowy sieci będzie możliwy dojazd do parkingu pod Starostwem (plac Słowiański) wjazdem po północnej stronie wieży ciśnień (pod prąd), pozostała część skrzyżowania będzie wyłączona z ruchu.

Na czas układania warstwy ścieralnej zamknięte będzie całe skrzyżowanie bez możliwości wjazdu w stronę placu Słowiańskiego, do którego dojazd odbędzie się przez ul. 17 Marca, ul.Żeromskiego, parking za Starostwem Powiatowym i plac Wolności.

Objazd dla autobusów komunikacji zbiorowej zostanie poprowadzony przez ulice: 17 Marca, Pasteura, Prądzyńskiego, al. Armii Krajowej.

Znaki istniejące, kolidujące z tymczasowym oznakowaniem zostaną zasłonięte na czas obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu.

 

Więcej  innych ciekawych wiadomości z życia naszego miasta i powiatu znajdziesz w bieżącym wydaniu "Gazety Malborskiej" - dostępnej w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie powiatu malborskiego.

Zachęcamy do kupna i lektury!

 

Źródło: UM Malbork

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe