Sobota, 19.10.2019

„Jeden dzień to za mało” – to jak szyderstwo z turystów. Zaniedbane miasto

  • 11.07.2019, 08:51
  • Żródło: Gazeta Malborska
„Jeden dzień to za mało” – to jak szyderstwo z turystów. Zaniedbane miasto Tomasz Sułkowski
Podziel się:
Oceń:
Niedawno w redakcja Gazety Malborkiej poruszyła temat zaniedbanych klombów przy dworcu PKP. Zbulwersowany Czytelnik słusznie zauważył, że są one „antywizytówką” naszego miasta, szczególnie dla przybywających do nas turystów.

Niestety, ten sam Czytelnik, odezwał się do nas ponownie, ubolewając, że władze miejskie nic z tym problemem wciąż nie zrobiły i „kwiaty” na skwerze przed dworcem wciąż wyglądają niechlujnie i są antyreklamą Malborka. Nie zachęcają z pewnością turystów i gości do pozostania u nas dłużej - np. po zwiedzeniu zamku. Hasło „jeden dzień to za mało” brzmi w tej sytuacji szyderczo: bo co jeśli „dalej w głąb” miasta jest jeszcze gorzej, skoro władze nie zadbały o tak eksponowane miejsce jak okolice dworca? /.../

 

Więcej na ten temat i wiele innych ciekawych wiadomości z życia Malborka i powiatu znajdziesz w bieżącym wydaniu "Gazety Malborskiej" - dostępnej w kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie powiatu malborskiego.

Zachęcamy do kupna i lektury!

 

Źródło: Gazeta Malborska

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu malbork.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe